Ürün Sepetinize Eklendi !

Kategoriler

0
  • TR
  • TL
  • $
Akınsoft Yazılım


AKINSOFT Wolvox ERP Ön Muhasebe / Kurumsal Kaynak Planlaması kullanmak isteyen tüm işletmelere hitap etmektedir. Modüler yapısı sayesinde oldukça zengin bir kullanım alanına sahiptir. İşletmenizin küçük, ortak ölçekli veya büyük olması fark etmeksizin rahatlıkla kullanılabilmesi için kurgulanmış bir alt yapıdadır.


AKINSOFT Wolvox Restoran 
AKINSOFT WOLVOX Restoran Programı, Restoran, kafe, bar, otel, spa ve bilardo salonlarında adisyonları takip etmek için kullanabilirsiniz.


AKINSOFT Wolvox Hızlı Satış 
Marketler ve satış noktalarında tam otomasyon sağlamak isteyen tüm işletmeler için.


AKINSOFT Wolvox Genel Muhasebe
Bilanço esasına göre defter tutması zorunlu olan işletmelere hitap eder. WOLVOX ERP ve WOLVOX İnsan Kaynakları ile entegreli çalışabilmektedir. WOLVOX Beyanname, WOLVOX Demirbaş ve WOLVOX e-Defter modülleri ile desteklenerek tam bir muhasebe takibi sağlanabilir.


AKINSOFT Wolvox Genel Muhasebe (Kıbrıs) 
AKINSOFT Wolvox Genel Muhasebe, çok kullanıcılı mali müşavir otomasyonudur. Muhasebeciler ve mali müşavirler için geliştirildi.


AKINSOFT Wolvox Beyanname 
KDV Beyannamesi-1, KDV Beyannamesi-2, Muhtasar Beyanname, Gelir Geçici Vergi, Yıllık Gelir Vergisi, Kurumlar Vergisi, Kurumlar Geçici Vergi, Kurumlar Kesin Mizan, Gelirler Kesin Mizan, Gelir Geçici Vergi, Form BA/BS, Damga Vergisi oluşturmak isteyen işletmelere hitap etmektedir.


AKINSOFT Wolvox Market Otomasyon 
Yazarkasa ve elektronik terazilerini Wolvox ile kullanmak isteyen tüm marketler.


AKINSOFT Wolvox Otel 
Güçlü Wolvox ERP altyapısı ile otelini yönetmek isteyen tüm işletmeler için.


AKINSOFT Wolvox İns.Kaynakları 
Barkodlu proximity kartlar ve parmak izi okuyucu sistemler ile personel giriş-çıkışlarını kontrol altına almak isteyen işletmelere ve personel özlük bilgiler ile maaş takibinin yanı sıra bordro ve puantaj işlemlerini takip etmek isteyen işletmelere hitap etmektedir.


AKINSOFT Wolvox Online IK 
Sistemlerinde mevcut bulunan AKINSOFT Wolvox İnsan Kaynakları programını web tabanlı olarak kullanmak isteyen bütün işyerlerine hitap etmektedir.


AKINSOFT Wolvox Kapı Ekranı 
Kapı ekranı ve sesli uyarı sistemi ile personel giriş - çıkışlarını kontrol altına almak isteyen tüm işletmelere hitap etmektedir.


AKINSOFT Wolvox Ziyaretçi Tkp 
Firmaya gelen ziyaretçilerin takibini yapmak isteyen bütün işletmelere hitap etmektedir.


AKINSOFT Wolvox Mobil Satış (Server) 
PDA' dan kaydettiğiniz siparişlerinizi ve faturalarınızı online ve offline olarak Ön Muhasebe modülüne aktarımda kullanabilirsiniz.


AKINSOFT Wolvox Demirbaş 
Demirbaş takibi yapmak isteyen tüm muhasebeci ve mali müşavirlere hitap etmektedir.


AKINSOFT Wolvox Defter Beyan 
Çok kullanıcılı İşletme Defteri otomasyonu. Muhasebeciler, Mali Müşavirleri için geliştirildi.


AKINSOFT Wolvox Veri Transfer 
Hali hazırda kullanmakta olduğu 3. parti yazılımlardan veri almak ve bu yazılımlara veri göndermek isteyen tüm işletmeler.


AKINSOFT Wolvox e-Defter 
E-Defter sistemini kullanmak isteyen tüm şirketler.


AKINSOFT Wolvox FiyatMatik 
Müşterilerine daha iyi hizmet sunmayı hedefleyen marketler, mağazalar ve alışveriş merkezlerinde kullanabilirsiniz.


AKINSOFT Wolvox Akaryakıt Otomasyonu 
Petrol istasyonlarında pompa cihazlarının bağlı olduğu yazılım ile ERP arasında entegrasyon sağlar.


AKINSOFT Wolvox WebConnect 
AKINSOFT Wolvox un içerdiği Cari, Kasa, Stok, Fatura, Sipariş, Servis, İrsaliye, Döviz, Günsonu ve Restoran raporlarının web ve mobil üzerinden kullanılabilmesini sağlar.


 

Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et