Ürün Sepetinize Eklendi !

Kategoriler

0
  • TR
  • TL
  • $
İnsan Kaynakları

Amacımız

Şirket kültürüne uygun nitelikli iş gücünü çekmek, geliştirmek ve muhafaza etmek, hedeflerimiz doğrultusunda, iş gücü planlaması yaparak uygun adayların işe alınmasını sağlamak, yetenekleri çekmek ve doğru pozisyonlarda görevlendirip, gelişimlerini desteklemek, şirketin organizasyon tasarım ve değişimi, iş süreçlerinin tasarımı ve sürekli iyileştirme projelerini yürütmek.

 

Seçme-Yerleştirme Sürecimiz

İnsan Kaynakları ekibimiz, tüm başvuruları detaylı bir şekilde inceleyerek, gereksinimler doğrultusunda yetkinlik sahibi adayları ilgili departmanların açık pozisyonları doğrultusunda değerlendirmektedir. Ayrıca ön mülakat öncesi bazı departmanlar için görüntülü mülakatta yapılmaktadır.

 

Ücret-Sosyal Haklar

• Çalışanların ücretleri belirlenirken, yerleşmiş olduğu pozisyon ve o konudaki teknik bilgi ve tecrübesi gözetilir.
• Çalışanlara enflasyon ve ağırlıklı personel performansı da gözönünde bulundurularak, hükümetin belirlemiş olduğu periyotlarda ücret artırımı uygulanmaktadır.
• Hız Teknoloji çalışma koşullarını ve yaşam standartlarını iyileştirmek amacıyla çalışanlarına çeşitli haklar sağlamaktadır.

 

Eğitim ve Geliştirme

Hız Teknoloji vizyonu, stratejileri ve hedefleri, İnsan Kaynakları politikaları, bireysel performans ve yetkinlik değerlendirme sonuçları çerçevesinde ve işin gereklilikleri kapsamında çalışanlarına eğitim imkânı sunar. Hız Teknoloji eğitimler ile çalışanların işyerine uyum sağlamasına, bilgi ve becerilerinin geliştirilmesine, yeni teknolojilere uyumlarının sağlanmasına, performans ve yetkinliklerinin artırılmasına katkı sağlar.
Bu Eğitimler;
Hız Teknoloji’de kaliteli hizmet anlayışından ötürü çalışanlara çeşitli seminerler verilmektedir.
Bunlar;
• Hız Teknoloji bünyesinde işe yeni başlamış çalışanlara “Hız Teknoloji Bilişim Hizmetleri” eğitimi,
• İnsan Kaynakları Departmanı'mızın çalışanlar üzerinde yapmış olduğu incelemeler sonucu; uygun görülen konularda (Motivasyon, Başarı... gibi) performans artırıcı eğitimler,
• Personellerin bulundukları konuma göre kendilerini geliştirebilecekleri eğitimler (İngilizce Kursu, Yöneticilik ve Liderlik Eğitimleri... gibi), verilmekte ya da maddi olarak desteklenmektedir.

 

Sosyal Etkinlikler

Şirketimizde çalışanlarımızın birlikteliğini sağlama, aynı hedef ve ortak değerler etrafında birleşerek bir bütünün parçası olma bilincinin yerleştirilmesi amacıyla, çeşitli sosyal etkinlikler ve aktiviteler gerçekleştirilmektedir.

 

İş Sağlığı Güvenliği ve Çevre Yönetimi

Hız Teknoloji, çalışanları için daha sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı oluşturmayı, faaliyetleri ile çevreye verilebilecek zararın etkilerini en aza indirmeyi ve çevre dostu teknolojilerin uygulanmasını öncelikli hedef olarak benimser. İş kazası ve meslek hastalıklarına neden olabilecek faktörler konusunda etkin bir risk değerlendirmesi yaparak iş kazaları ve meslek hastalıklarının önlenmesi/azaltılması için proaktif bir yaklaşım sergiler. Güvenlik kültürünün oluşması için çalışmalar yapar.

 

İletişim ve Çalışan Bağlılığı

Şirketimiz global yenilikçi uygulamalar ve etkili iletişim kanalları geliştirerek, sektördeki en yüksek çalışan motivasyonuna sahip bireyler oluşturmayı hedefler. Entegre ve zengin iletişim kanallarıyla vizyonu ve stratejilerinin her kademede açık, anlaşılır ve şeffaf bir iletişim ile zamanında ve doğru kanaldan paylaşılması için çalışır. Her kademede çalışan ile iletişimi artırarak, ortak hedeflere aynı heyecan ile birlikte koşulmasına katkı sağlar. Çalışanlarının motivasyonlarını artıracak, aralarındaki bağı güçlendirecek ve kendilerini mutlu hissettirecek etkinlik ve aktivitelerle aile duygusunu sürekli canlı tutmayı amaçlar. İnsan odaklı anlayışına uygun şekilde, düzenli olarak gerçekleştirdiği araştırmalarla şirketimiz ile ilgili duygu ve düşüncelerini, şikâyet ve arzularını dinler, onlara hayal ettikleri gibi bir iş ve çalışma ortamı oluşturur.

* Pazar günleri haftalık tatildir, mesai yapılmamaktadır.

Başvuru Forumunu doldurmak için tıklayın.

Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et