Ürün Sepetinize Eklendi !

Kategoriler

0
  • TR
  • TL
  • $
Teslimat Şartları

www.hizmarket.com adresinden verdiğiniz siparişlerin teslimat süreci, verilen siparişlerin takibi, kargo ücreti ve diğer sipariş bilgileri hakkındaki birçok konuyu bu sayfada bulabilirsiniz. 

Kargo ücreti ne kadar? 
Kargo gönderileri Türkiye'nin her iline Yurtiçi kargo aracılığı ile gönderilmektedir. 200 Performans puanı ve üzeri alışverişlerinizde ise kargo ücretsizdir.

www.hizmarket.com  adresinden sipariş verdiğiniz zaman bizde kayıtlı olan mail adresinize sipariş bilgileriniz iletilecektir. Saat 14.30' a kadar Aynı gün kargo gözüken ürünleriniz o gün kargoya teslim edilecektir. Siparişleriniz kargo firmasına verildikten sonra oluşan gecikmelerden www.hizmarket.com  sorumlu değildir. Anlaşmalar gereği kargo lojistik firmalarımız  Türkiye’ye dağıtım yapabilmektedir.

Siparişim ne zaman ve ne şekilde teslim edilecek? 
Teslimat süresi, siparişinizin kargoya verilmesinden itibaren Gaziantep için ortalama 1 iş günü, diğer bölgeler için ise ortalama 1-3 iş günüdür. Siparişiniz belirttiğiniz teslimat adresinde size veya adresinizde kargo almaya yetkili kişiye teslim edilir. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Kargo firması  tarafından yapılmaktadır.

Teslimat adresinde bulunmazsam ne olacak? 
Anlaşmalı kargo firmaları teslimat sırasında adreste bulunmamanız durumunda bir "Ziyaret Notu" bırakacaktır. Bu durumda siparişinizi son bir kez olmak üzere tekrar adresinize getirilecektir. Teslim edilemedi notu aldığınız zaman kargo firmasını arayıp tekrar gelecekleri zaman konusunda kargo yetkililerine bilgi verebilirseniz ürününüzün doğru zamanda size gelmesini sağlayabilirsiniz. Aksi takdirde 2. kez geldiklerinde de teslim edecek birilerini bulamazlarsa siparişiniz www.hizmarket.com  deposuna iade edilmektedir.
www.hizmarket.com  sitesinden verilen tüm siparişler, yasaların gerektirdiği şekilde irsaliye ve fatura eşliğinde teslim etmektedir.

Ürünü teslim alırken nelere dikkat etmeliyim? 
Kargo görevlisi ürünü size veya belirttiğiniz kişiye teslim ederken kimlik belgesi isteyecektir. Bu sebeple sizin veya teslim alacak kişinin yanında kimlik belgesi bulunması gerekmektedir. Ürünü teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Her hangi bir yanlışlık, eksiklik, kutuda kırılma yâda ıslanma gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz ve kargo teslim tutanağı doldurarak paketi kabul etmeyiniz. Yeni ürünleriniz tarafınıza hemen gönderilecektir. Kargoyu kontrol etmeden teslim almanız durumunda kutu içerisinden çıkabilecek eksik ya da taşıma sırasında oluşabilecek kırılma olaylarından kargo firması mesul olmayacağı için zor durumda kalabilirsiniz. Lütfen kargo kolilerinin sağlam olarak size teslim edildiğinden emin olunuz. 

Ürün kargodan eksik çıkarsa ne yapmalıyım? 
Teslim aldığınız ürünler kargodan eksik çıkarsa 'İletişim' sayfasında sipariş numaranızı belirterek durumu anlatan bir e-posta gönderebilirsiniz. Size en yakın kısa sürede bu konuda cevap verilecektir. 

Dilerseniz +90 850 441 3449 no' lu telefondan müşteri hizmetleri yetkilimizle görüşebilirsiniz.  

Teslimatla ilgili önemli bilgiler 
- Kargonuzu teslim aldıktan sonra, kargo yetkilisiyle birlikte açıp kontrol edebilirsiniz. Siparişiniz deki bazı ürünlerin eksik ve/veya hasarlı olduğunu görürseniz; kargo yetkilisinden tutanak hazırlamasını talep ediniz ve ürünleri teslim almayın. Tutanak tutulması çok önemlidir. Bu hasarı yâda eksikliğin sizden dolayı değil kargo firması tarafından olduğunu gösterir. Tutanak sonucunda yeni ürünleriniz tarafınıza hemen kargo ile gönderilecektir. Tutanak sayesinde www.hizmarket.com yetkilileri de kargo firmasının sigortasından gerekli olan hasarın bedelini alabilecektir.
- Kargo yetkilisinin tanıklığında, ilk teslim anında hazırlanan tutanaklar eksik ve hasarın sorumlusunun ortaya çıkarılmasında çok önemlidir. Kargoyu teslim aldıktan saatler sonra yapılan eksik ve/veya hasar bildirimleri tutanak olmadığı için ya da ilk teslim anında hazırlanmadığı için incelemeye bağlı olarak reddedilebilir.
- Kargo teslimatında sorun yaşarsanız lütfen en kısa zamanda bize haber veriniz.
- Siparişiniz deki ürün/ürünleri herhangi bir nedenle iade edebilmeniz için; ürünün orijinal ambalajında muhafaza edilmesi, tüm aksesuar ve ambalaj malzemeleriyle eksiksiz bir şekilde, fiziksel hasar görmeden geri verilmesi gerektiğini unutmayın.
- İade işlemlerinde, faturanın tüm nüshalarının (2 kopya) ürünle birlikte gönderilmesi gerekir.

Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et